crosssearch

Zcela nový penzion s příjemnou atmosférou a výbornou polohou - přímo v centru a blízko pláže. Penzion Kresto je novinkou v naší nabídce. Jižní pláž, vzdálená cca 200 m od penzionu, je písečná, velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Severní...

Konečná cena za osobu od: 10 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Zcela nový penzion s příjemnou atmosférou a výbornou polohou - přímo v centru a blízko pláže. Penzion Kresto je novinkou v naší nabídce.

Pláž

Jižní pláž, vzdálená cca 200 m od penzionu, je písečná, velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Severní pláž, vzdálená cca 350 m od penzionu, je písečná, prostorná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích).

Poloha

Penzion Kresto se nachází v centrální části letoviska. Je vzdálen cca 200 m od jižní pláže a cca 350 m od severní pláže Kitenu.

Stravování

Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají v restauraci Radis (cca 300 m) a jsou servírované.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV s kabelovou přípojkou a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (lůžko). V penzionu jsou také k dispozici apartmány hotelového typu. Apartmány se skládají ze dvou místností - ložnice (se dvěma lůžky) a obývací pokoj (denní místnost) s rozkládací sedací soupravou - lze využít jako přistýlku pro dvě osoby. Apartmány s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV s kabelovou přípojkou a chladničkou.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000