crosssearch

Dobře udržovaný penzion rodinného typu s příjemným venkovním posezením a s možností grilování. Penzion Ina je novinkou v naší nabídce. Jižní pláž, vzdálená cca 350 m od penzionu, je písečná, velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Severní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Dobře udržovaný penzion rodinného typu s příjemným venkovním posezením a s možností grilování. Penzion Ina je novinkou v naší nabídce.

Pláž:
Jižní pláž, vzdálená cca 350 m od penzionu, je písečná, velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Severní pláž, vzdálená cca 350 m od penzionu, je písečná, prostorná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích).

Poloha:
Penzion Ina se nachází v centrální části letoviska. Je vzdálen cca 350 m od jižní pláže a cca 350 m od severní pláže.

Stravování:

Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají v restauraci Radis (cca 400 m) a jsou servírované.

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV s kabelovou přípojkou a chladničkou. Možnost dvou přistýlek (rozkládací gauč). V penzionu jsou také k dispozici apartmány.

Apartmány se skládají ze dvou místností - ložnice (se dvěma lůžky) a obývací pokoj (denní místnost s kuchyňským koutem a sporákem) s rozkládací sedací soupravou - lze využít jako přistýlku pro tři osoby. Apartmány s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV s kabelovou přípojkou a chladničkou.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000