crosssearch

El Mar

Bulharsko, Kiten

Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek ,balkon,nebo komfortně zařízené studia a apartmány, vlastní sociální zařízení WC, klimatizace, televize a lednička.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek ,balkon,nebo komfortně zařízené studia a apartmány , vlastní sociální zařízení WC, klimatizace, televize a lednička.

Popis

Příjemný hotel s udržovanou zahradou, bazénem s dětskou částí je situován cca 150 m od severní pláže. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, stylová restaurace vnitřní i venkovní, dětská herna s venkovním hřištěm, masáže,sauna a jaccuza za poplatek.Wi-fi připojení zdarma.

Okolí

Kiten je půvabné, poloostrovní městečko, obklopené plážemi a hezkou přírodou. Je vzdálen asi 6 km od Primorska a 60 km jižně od města Burgas. Nachází se v podhůří lesnatého pohoří Strandža. Je známý především písečnými plážemi (jižní a severní), které se střídají se skalnatými útesy a přístavem jacht-klubu, jež zajišťuje pro rekreanty možnost rybolovu. Množství zábavy v letovisku nabízí nespočet restaurací, kaváren, barů a diskoték. Hlavní třída je lemovaná obchůdky se suvenýry, oděvy, ale také místními specialitami.

Stravování

Polopenze formou bohatého bufetu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000