crosssearch

Hotel rodinného typu se nachází v klidné severní části letoviska, je vzdálen cca 250 m od velké písečné pláže a cca 450 m od centra letoviska a je obklopen zelení. Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny TV/SAT, chladničkou a...

Konečná cena za osobu od: 12 963 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Klidná část letoviska, hotel v zahradě se vzrostlými stromy, blízko prostorné pláže, výhodná cena. Nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou.

Pláž:
Jižní pláž je písečná, velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Severní pláž je písečná, prostorná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích). Občerstvení, bary, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, windsurfngu, jízdy na vodním banánu, tobogán (vše za poplatek).

Poloha:
Hotel rodinného typu se nachází v klidné severní části letoviska, je vzdálen cca 250 m od velké písečné pláže a cca 450 m od centra letoviska a je obklopen zelení.

Stravování:
Snídaně a večeře formou švédských stolů se podávají v hotelové restauraci

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny TV/SAT, chladničkou a balkonem. Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo).

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci (za poplatek), restaurace, denní bar, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, stolní fotbal a biliár (za poplatek).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 324 termínů

Celkem 324 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000