crosssearch

Thracian Cliffs Golf Resort & Spa

Bulharsko, Kavarna (zobrazit na mapě) mapa

Thracian Cliffs Golf Resort & SPA je prvním resortem v Bulharsku na pobřeží Černého moře. Je zde k dispozici vše, na co si jen člověk dokáže vzpomenout, ať už se jedná o skvělé golfové hřiště ,,Signature" (navržené navržené samotným Gary Playerem), krásnou pláž, lázně nebo...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Thracian Cliffs Golf Resort & SPA je prvním resortem v Bulharsku na pobřeží Černého moře. Je zde k dispozici vše, na co si jen člověk dokáže vzpomenout, ať už se jedná o skvělé golfové hřiště ,,Signature" (navržené navržené samotným Gary Playerem), krásnou pláž, lázně nebo kvalitní restaurace. Nádherná scenérie a prvotřídní kvalita poskytovaných služeb jen přispívají k celkové spokojenosti.

Pláž

V areálu resortu najdete dvě písečné pláže - pláž Bendila a pláž Argata (krásná písečná pláž pouze pro hotelové hosty). Na pláži Bendida SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A MATRACE ZDARMA, vodní sporty za poplatek.

Poloha

Golfový resort Thracian Cliffs Golf Resort & SPA se nachází na pobřeží Černého moře, cca 15 km severně od městečka Balčik, cca 2 km jižně od městečka Kavarna a cca 60 km severně od letiště ve Varně. Je vzdálen cca 350 m od písečné pláže.

Sport

V ceně golfového balíčku Thracian Cliffs je zahrnuto: o přeprava golfového bagu (nutno předem objednat) o 5 x green fee dle vlastního výběrů na všech hřištích Cape Kaliakra Golf Coursees Thracian Cliffs Course, Lighthouse Golf Course, BlackSeaRama Gary Player Signature Course)* o transfery hotel - hřiště Thracian Cliffs Course a zpět o transfery hotel - hřiště BlackSeaRama Gary a zpět o využití páry, tureckých lázní, fi tness centra a vířivky zdarma o česky mluvící delegát na telefonu o pojištění proti úpadku cestovní kanceláře */ jednotlivé hry lze vyměnit za SPA balíček (např. lze zvolit kombinaci 3 x green fee dle vlastního výběrů na všech hřištích Cape Kaliakra Golf Coursees a 2 x SPA balíček, 5 x SPA balíček apod.)

Stravování

Snídaně (kontinentální) se podávají v hlavní restauraci.

Ubytování

Ubytovací kapacity jsou rozděleny do dvou celků oddělených jezerem. Marina Village je vystavěna okolo pěkného náměstí, s obchody, restauracemi a kavárnami. Hillside Village leží 150 metrů nad mořem a nabízí výhled na hřiště a na Černé moře. Golfový resort Thracian Cliffs Golf Resort & SPA nabízí ubytování v luxusních apartmánech typu A2, A4 a A6 (jedna, dvě ložnice nebo tři ložnice, denní místnost s kompletně vybaveným kuchyňským koutem). Apartmány s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (vana, sprchový kout, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma), luxusně zařízené a vybaveny Wi-Fi (zdarma), TV/SAT a telefonem.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, hlavní restaurace Geti, bistro Club House, restaurace na pláži Bendila Beach, restaurace na pláži Argata Beach, čtyři venkovní bazény s dětskou části, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, dětský klub, dětské hřiště, SPA centrum (fitness a vířivka zdarma, masáže, kosmetické studio za poplatek), tenisové kurty, obchod pro golfisty, čistírna, hlídaní parkoviště zdarma.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000