crosssearch

Luxusní vilky obklopené zelení zahrad a vystavěné stupňovitě v několika řadách za sebou, součást prázdninového komplexu Elenite Holiday Village, jsou ideálně situovány u krásné písčité pláže malebného letoviska Elenite, navazujícího na letovisko Sveti Vlas.

Konečná cena za osobu od: 9 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vily Elenite

Luxusní vilky obklopené zelení zahrad a vystavěné stupňovitě v několika řadách za sebou, součást prázdninového komplexu Elenite Holiday Village, jsou ideálně situovány u krásné písčité pláže malebného letoviska Elenite, navazujícího na letovisko Sveti Vlas. Aquapark Atlantida leží v pěší vzdálenosti od komplexu. Architektonické rozložení vilek zajišťuje komfot a soukromí zároveň. Slunečné pobřeží s množstvím restaurací, barů, diskoték a obchodů leží cca 10 km od hotelu, dostupné místní autobusovou dopravou.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi přístup na internet v prostorách recepce zdarma, směnárna, venkovní bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma),volný vstup do aquaparku Atlantida (bazény, skluzavky), hlavní restaurace, 3 á-la-carte restaurace, lobby bar, bazénový bar, kavárna, animační programy, dětské animační programy, miniklub, animační sál Broadway, noční klub Galaxy, fitness, volejbal, basketbal, fotbal, tenisové kurty s osvětlením, aerobik, parkoviště, 2 konferenční sály s vybavením.

Za poplatek

lehátka a slunečníky v aquaparku Atlantida, aqua bar v aquaparku, plážový bar, irský bar, piano bar, obchůdky, stolní tenis, šipky, bowling, billiard, elektronické hry, internetový koutek, squash, minigolf, lukostřelba, SPA (salon krásy, sauna, parní lázně, solarium, masáže, jacuzzi), kadeřnictví, doktor na telefonu, půjčovna aut.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek s klimatizací, vlastním sociálním zařízením, fénem, satelitní TV, telefonem, balkonem. Za poplatek sejf a minibar. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Hlavní lůžka ve vilách v 1. linii, ve vilách ve 2. linii a ve vilách typu Royal (v poslední linii vil na úpatí kopce) za příplatek.

Strava

Program all inclusive zahrnuje snídaně (07:30 – 10:00), obědy (12:30 – 14:30) a večeře (18:30 – 21:00) formou bufetu v hlavní restauraci. Občerstvení v průběhu dne – sladkosti a zmrzlina v kavárně (10:30 – 23:00), hot-dogy (10:30 – 17:30) “malá loď“, sendviče a kebab (10:00 – 17:00) “malá houba“. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech, animačním sálu a nočním klubu dle časů stanovených hotelem. 1x za pobyt možnost návštěvy některé z á-la-carte restaurací (nutná rezervace předem).

Pláž

Písčitá pláž s lehátky a slunečníky zdarma leží přímo před hotelem. Windsurfing na pláži za poplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 161 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000