crosssearch

Royal Park hotel.Areál je tvořen hotely a samostatnými bungalovy postavenými ve svahu v prostředí parkové zeleně v několika řadách 30-500 m od pláže. V centru areálu je obchodní a zábavní centrum a centrální recepce bungalovů, která dělí obytnou část na dvě zóny sunset(západ)...

Konečná cena za osobu od: 7 912 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Royal Park hotel

Areál je tvořen hotely a samostatnými bungalovy postavenými ve svahu v prostředí parkové zeleně v několika řadách 30-500 m od pláže. V centru areálu je obchodní a zábavní centrum a centrální recepce bungalovů, která dělí obytnou část na dvě zóny sunset(západ) a sunrise(východ), tři restaurace, noční klub, kavárna, cukrárna, denní bary, animační sál, lekářské centrum, posilovna, lázeňské centrum, diskotéka, internet. V rozlehlé zahradě areálu jsou bazény, dětská centra, dětský klub, bary, tenisové kurty, stylová restaurace.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (rozkládací křeslo nebo pohovka) mají klimatizaci, telefon, satelitní televizor, mini-bar, trezor za poplatek, koupelnu se sprchou, vanou, telefonem a vysoušečem vlasů a balkon s výhledem na moře a bazén, nebo do okolí a do atria hotelu.

Vybavení hotelu

Prostorná hala s recepcí, restaurace, bazén, dětský bazén, lobby bar, hlavní restaurace, dvě restaurace s obsluhou, směnárna, internet a obchody.

Pláž

Krásná 800 m dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Slunečníky a lehátka zdarma.

Stravování

All-inclusive plná penze bufetovým způsobem včetně odpoledního občerstvení a alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby. Možnost objednání večeře v jedné ze tří restauracích s obsluhou po předchozí rezervaci.

Internetové stránky hotelu: www.victoria-group.net/hotelroyalpark/en/welcome.htm

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 364 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000