crosssearch

Pěkný rodinný hotel doporučujeme hlavně rodinám s dětmi. Výhodou je zdarma vstup do aquaparku. Dle hodnocení klientů je hotel 3* kvality. Velké množství klientů obsluhuje menší počet personálu.

Konečná cena za osobu od: 7 512 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pěkný rodinný hotel doporučujeme hlavně rodinám s dětmi. Výhodou je zdarma vstup do aquaparku. Dle hodnocení klientů je hotel 3* kvality. Velké množství klientů obsluhuje menší počet personálu. Pěkný hotel v klidném prostředí střediska Elenite s lehátky a slunečníky zdarma na písečné pláži.

Poloha

Hotel Atrium Beach je součástí Elenite Holiday Village. Hotel ji situován přímo na pláži poblíž aquaparku Atlantida. Hosté mají k dispozici veškeré služby poskytované komplexem Elenite Holiday Village, které jsou součástí balíčku all inclusive.

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace, bar, terasa, výtah, malá kaple, arkáda s obchůdky, snack bar, sluneční terasa, tenisový kurt, sauna, fitness centrum, herna, solárium, lázeňské a fitness centrum, masáže, dětské hřiště, kulečník, stolní tenis, karaoke, šipky, sauna, barbecue, bowling, turecká a parní lázeň, minigolf, venkovní bazén, miniclub. Wi-Fi připojení není k dispozici.

Vybavení pokojů

2 lůžkové pokoje s přistýlkou, klimatizace, telefon, TV-Sat, minibar, trezor (za poplatek), WC, sprcha nebo vana, telefon, fén, balkón. Pokoje s výhledem na moře za příplatek.

Stravování All Inclusive

snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Odpolední občerstvení a alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby. 2x A' la carte restaurace (rezervace den předem, vstup 1x za pobyt). Lobby bar otevřen od 8:30 do 24:00 hod.

Pláž

Prostorná písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma.

Služby za poplatek

Solárium, bowling, masáže, internet, lázeňské centrum, sauna, zapůjčení tenisových raket a míčků, minigolf a vodní a motorové sporty.

Poznámka

Červen - srpen aquapark ATLANTIDA: skluzavky a tobogány v rámci all inclusive zdarma. Lehátka a slunečníky v aquaparku za poplatek. All inclusive konzumace nápojů není platná pro aquapark.
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 150 termínů

Celkem 150 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000