crosssearch

Díky své atmosféře ideální pro rodiny s dětmi. Nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou. Hotel Roza - club se stal jedním z nejoblíbenějších v naší nabídce. Hotel se nachází 500 m od centra Černomorce v nové, klidné části, cca 400 m od menší nehlídané oblázkové pláže a cca 750 m...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Díky své atmosféře ideální pro rodiny s dětmi. Nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou. Hotel Roza - club se stal jedním z nejoblíbenějších v naší nabídce.

Pláž:
Najdete zde dvě pláže - menší oblázkovou nehlídanou pláž, vzdálenou cca 400 m od hotelu a větší městskou pláž, vzdálenou cca 750 m od hotelu. Pláže jsou písečné, svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků (za poplatek). Na pláži - pronájem vodních šlapadel apod.

Poloha:
Hotel se nachází 500 m od centra Černomorce v nové, klidné části, cca 400 m od menší nehlídané oblázkové pláže a cca 750 m od větší městské pláže. Hotel zajišťuje pravidelnou autobusovou dopravu na velkou písečnou pláž Gradina - ZDARMA.

Stravování:

Služby All inclusive zahrnují uvítací koktejl, plnou penzi formou švédských stolů (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:00 do 14:00 h, večeře v době od 18:00 do 21:00 h), občerstvení (pizza, těstoviny, sendviče, saláty, koláčky, palačinky a kopečková zmrzlina) v restauraci v době od 10:00 do 12:00 h a od 14:00 do 18:00 h, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů v baru u bazénu od 10:00 do 23:00 hodin.

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, umyvadlo) jsou vybaveny novým nábytkem, TV/ SAT, chladničkou a ventilátorem. Možnost dvou přistýlek. V hotelu jsou také k dispozici hotelové apartmány, které se skládají ze tří místností - dvou ložnic (manželská postel a dvě lůžka) a obývacího pokoje s rozkládacím gaučem - lze využít jako přistýlku pro jednu osobu.

Vybavení:
Hotel tvoří dvě budovy a další dva dvoupodlažní sruby. Hotel nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí a televizním koutkem, trezor v recepci (za poplatek), restauraci, dva venkovní bazény (jeden s jacuzzi), dětský venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), bar u bazénu, dětský koutek, biliár, stolní tenis, šipky, půjčovna horských kol (vše za poplatek). Animační programy pro děti (diskotéky, hry - zdarma) a dospělé.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000