crosssearch

Vilky Anijak - Při Obs. 4 Osobami

Bulharsko, Burgas

Skvělá možnost strávit dovolenou přímo na pláži a v jednoduchém, ale čistém a sympatickém ubytování. Díky možnosti obsazení až max. 6 osob doporučujeme početnějším rodinám. Pláž: přímo na písčité pláži Typ stravy: bez stravy, za příplatek snídaně, za příplatek...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Skvělá možnost strávit dovolenou přímo na pláži a v jednoduchém, ale čistém a sympatickém ubytování. Díky možnosti obsazení až max. 6 osob doporučujeme početnějším rodinám.


Pláž: přímo na písčité pláži

Typ stravy: bez stravy, za příplatek snídaně, za příplatek polopenze

Poloha: bývalý komplex Bial Bor, nyní Aniak, se rozkládá přímo na písčité pláži, z jedné strany obklopen mořem, ze strany druhé velkým jezerem s léčivým bahnem. Písek na pláži obsahuje léčivé minerály, které zbarvují písek do černa. Písek má velmi blahodárný vliv na kůži, především v kombinaci s léčivým bahnem z jezera. V okolí několik restaurací a hotelů. Do turistického centra se můžete vydat pěšky (cca 2, 5 km) podél jezera, případně auto­busem. V okolí několik léčebných sanatorií.

Vybavení: 9 vilek je rozděleno po obou stranách, mezi nimiž se nachází malé předzahrádky a větší dřevěná terasa s barem a lehkým občerstvením, dále recepce, minimarket, restaurace v sousedství, dětské hřiště.

Ubytování: každá chatka má v patře (výstup po žebříkových schodech) dvě oddělené ložnice s dvěma dvojlůžky a s menší skříní, další rozkládací lůžko (gauč pro max. 2 os.) je ve společné obývací místnosti s TV. Vybavený kuchyňský kout, lednice, vařič. Koupelna (sprcha/WC). V patře malá terasa se slunečníkem a sedačkami.

Pro děti: malé dětské hřiště.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000