crosssearch

Primoretz Grand and Spa

Bulharsko, Burgas (zobrazit na mapě) mapa

Nový luxusní hotel Primoretz Grand and Spa je umístěn v klidném prostředí přímořského parku v krásné zahradě, přímo u pláže a cca 300 m od obchodního a společenského centra města Burgas. Transfer z letiště trvá cca 15 minut.

Konečná cena za osobu od: 20 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Primoretz Grand and Spa

je umístěn v klidném prostředí přímořského parku v krásné zahradě, přímo u pláže a cca 300 m od obchodního a společenského centra města Burgas. Transfer z letiště trvá cca 15 minut.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají klimatizaci, plazmový televizor, příslušenství s vanou, zvlášť sprchový kout,  internet, trezor, minibar, balkon s výhledem na bazén a do okolí. K dispozici jsou též pokoje deluxe větších rozměrů a studia na vyžádání.

Vybavení Hotelu

Velká hala s recepcí, směnárna,  lobby bar, piano bar, 2 restaurace, bazén s dětskou částí, dokonale vybavené lázeňské centrum The 6th Sense, konferenční místnosti a bezdrátový internet WI-FI v celém hotelu.

Pláž

Pěkná písečná pláž se nachází cca 50 metrů od hotelu přes promenádu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Stravování

Snídaně bufetovým způsobem. Možnost večeří s obsluhou v jedné ze dvou hotelových restaurací, nebo v řadě restauracích ve městě Burgas.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 69 termínů

Celkem 69 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000