crosssearch

Winslow Atrium

Bulharsko, Bansko

Nově postavený apartmánový hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie, které chtějí strávit komfortní dovolenou v apartmánech.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Nově postavený apartmánový hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie, které chtějí strávit komfortní dovolenou v apartmánech.

Poloha hotelu

Apartmánový hotel se skládá ze tří budov cca 400 m od centra městečka a cca 900 m od kabinové lanovky. Za poplatek je zajištěna autobusová doprava (Shuttle Bus) k dolní stanici kabinové lanovky.

Ubytování

Apartmánový hotel Winslow Atrium *** se skládá z apartmánů typu A 2+2 a A 4+2. Apartmány A 2+2 - ložnice, denní místnost s kuchyňským koutem (chladnička, kuchyňská linka se základním vybavením, sporák s troubou, varná konvice), vlastní sociální zařízení (sprcha, umyvadlo, WC). Možnost dvou přistýlek. Apartmány A 4+2 - dvě ložnice, denní místnost s kuchyňským koutem (chladnička, kuchyňská linka se základním vybavením, sporák s troubou, varná konvice), vlastní sociální zařízení (sprcha, umyvadlo, WC). Možnost dvou přistýlek. Apartmány jsou vybaveny novým nábytkem, TV/SAT a telefonem.

Vybavení hotelu

Vstupní hala, recepce, trezor na recepci (za poplatek), lobby bar, barbeque, SPA centrum (za poplatek - fi tness, jacuzzi, pára, sauna, masáže), úschovna lyží (za poplatek), dětské hříště.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000