crosssearch

Perun

Bulharsko, Bansko

Hotel se nachází v jižní části městečka a je vzdálen cca 1000 m od centra a cca 200 m od kabinové lanovky. Zdarma je zajištěna pravidelná autobusová doprava (Shuttle Bus) k dolní stanici kabinové lanovky. Snídaně i večeře se podává formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
Hotel se nachází v jižní části městečka a je vzdálen cca 1000 m od centra a cca 200 m od kabinové lanovky. Zdarma je zajištěna pravidelná autobusová doprava (Shuttle Bus) k dolní stanici kabinové lanovky.

Stravování:
Snídaně i večeře se podává formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Ubytování:
Pokoje s vlastním sociálním příslušenstvím (sprcha, WC, umyvadlo, fén) jsou vybaveny dřevěným nábytkem, minibarem, satelitní TV, trezorem (zdarma) a telefonem. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení:
Vstupní hala, recepce, restaurace, tradiční národní restaurace - mechana, piano bar, spa centrum (zdarma - fitness, pára, sauna, jacuzzi, krytý bazén, venkovní bazén se zahradou a jacuzzi, za poplatek - masáže, solárium), lékař, kadeřnictví, obchod, konferenční sál, stolní tenis (za poplatek), biliár (za poplatek), dětská herna, herna bridže, elektronické hry, parkoviště a podzemní garáže, úschovna lyží.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000