crosssearch

Mountain Romance

Bulharsko, Bansko

Apartmánový hotel se nachází v klidné lokalitě, cca 600 m od centra městečka a cca 700 m od kabinové lanovky. Zdarma je zajištěna autobusová doprava (Shuttle Bus) k dolní stanici kabinové lanovky. Snídaně formou bufetu se podává v hotelové restauraci.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
Apartmánový hotel se nachází v klidné lokalitě, cca 600 m od centra městečka a cca 700 m od kabinové lanovky. Zdarma je zajištěna autobusová doprava (Shuttle Bus) k dolní stanici kabinové lanovky.

Stravování:
Snídaně formou bufetu se podává v hotelové restauraci.

Ubytování:
Apartmánový hotel Mountain Romance***+ se skládá ze studií S 2 a S 2+1 a apartmánů A 2, A 2+1 a A 4+1. Studia - jedna obytná místnost s kuchyňským koutem (chladnička, varná konvice, mikrovlnná trouba), vlastní sociální zařízení (sprcha, umyvadlo, WC). Možnost jedné přistýlky. Apartmány A 2+1 - ložnice, denní místnost s kuchyňským koutem (chladnička, varná konvice, mikrovlnná trouba), vlastní sociální zařízení (vana, umyvadlo, WC). Možnost jedné přistýlky. Apartmány A 4+1 - dvě ložnice, denní místnost s kuchyňským koutem (chladnička, varná konvice), mikrovlnná trouba), vlastní sociální zařízení (vana, umyvadlo, WC). Možnost jedné přistýlky. Studia a apartmány jsou vybaveny novým nábytkem, TV se satelitem, přípojkou na internet (zdarma) a telefonem.

Vybavení:
Vstupní hala, recepce, trezor na recepci (za poplatek), stylová restaurace, spa centrum (zdarma - fitness, jacuzzi, pára, sauna, za poplatek - hammam, hydromasáže apod.).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000