crosssearch

Ideální pro ty, kteří preferují malá města se specifickou atmosférou a ubytování v hotelu přímo na pláži. Hotel se nachází v severní části městečka, v bezprostřední blízkosti moře, je vzdálen cca 20 m od pláže a 500 m od centra města.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Ideální pro ty, kteří preferují malá města se specifickou atmosférou a ubytování v hotelu přímo na pláži.

Pláž:

Balčik má městskou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře. Další menší pláž s toboganem se nachází v jižní části města. Na pláži pronájem vodních šlapadel, vodních skútrů, jízdy na vodním banánu, občerstvení, bary. Vše za poplatek. Půjčování lehátek a slunečníků na pláži za poplatek. Půjčování lehátek a slu nečníků na pláži před hotelem (pouze pro hotelové hosty) zdarma.

Poloha:
Hotel se nachází v severní části městečka, v bezprostřední blízkosti moře, je vzdálen cca 20 m od pláže a 500 m od centra města.

Stravování:
Snídaně se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří formou servírovaného menu.

Ubytování:
Hotelové pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou klimatizovány a vybaveny telefonem, TV, minibarem. Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo). V hotelu jsou k dispozici i hotelová studia. Studio S 2+2 sestává z jedné místnosti (se dvěma lůžky a dvěma přistýlkami - rozkládací křesla). Jsou klimatizována a vybavena telefonem, TV a minibarem. Součástí každého studia je balkon a sociální zařízení (sprcha, umyvadlo, WC, fén).

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci za poplatek, restaurace, bar na pláži, sauna za poplatek, parkoviště zdarma, slunečníky a lehátka na pláži před hotelem (pouze pro hotelové hosty) zdarma.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000