crosssearch

Hotel Lighthouse je součástí golfového resortu Lighthouse Golf & Spa. Je to exklusivní golfový hotel, který nabízí golfistům služby na nejvyšší úrovni, velký výběr doplňkový služeb a komfortní ubytování v areálu osmnáctijamkového golfového hřiště, které navrhl světoznámý...

Konečná cena za osobu od: 19 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Lighthouse

je součástí golfového resortu Lighthouse Golf & Spa. Je to exklusivní golfový hotel, který nabízí golfistům služby na nejvyšší úrovni, velký výběr doplňkový služeb a komfortní ubytování v areálu osmnáctijamkového golfového hřiště, které navrhl světoznámý architekt Ian Woosnam. Ideální mírné klima, velkolepé výhledy na úžasnou krajinu bílých písečných pláží a modrající se moře vytváří překrásnou kulisu.

Pláž

Hotelová písečná pláž s plážovým barem a restauraci je vzdálená cca 7000 m od hotelu (zdarma je zajištěn transfer na pláž a zpět). Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Poloha Hotelu

Hotel Lighthouse se nachází na pobřeží Černého moře, cca 5 km severně od městečka Balčik a cca 50 km severně od letiště ve Varně. Je vzdálen cca 7 km od písečné pláže (hotel zajišťuje zdarma autobusovou dopravu na pláž a zpět).

Sport

V ceně golfového balíčku Lighthouse je zahrnuto: o využití fi nské sauny, infrasauny, sauny, tureckých lázní, fitness centra a vířivky zdarma o 3 x green fee na hřišti Lighthouse Golf Course** o 1 x green fee na hřišti Thracian Cliffs Course** o 1 x green fee na hřišti BlackSeaRama Gary Player Signature Course** o transfer hotel Lighthouse - hřiště Thracian Cliffs Course a zpět** o transfer hotel Lighthouse - hřiště BlackSeaRama Gary a zpět** o přeprava golfového bagu (nutno předem objednat)** **/ není zahrnuto do ceny pro nehrající osobu doprovázející hráče

Stravování

Snídaně se podávají formou bufetu. Možnost dokoupení obědů a večeří opět formou bufetu.

Ubytování

Pokoje s balkonem (s výhledem na moře nebo golfové hříště) a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, minibarem, přípojkou na internet (zdarma), trezorem a telefonem. V hotelu jsou k dispozici i studia S 2+1 (jedna obytná místnost větších rozměrů). Možnost jedné přistýlky (rozkládací lehátko).

Vybavení Hotelu

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, výtah, lobby bar, restaurace s terasou, krytý bazén, venkovní bazén s dětskou části, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, bar u bazénu, SPA centrum (masáže, kadeřnictví, kosmetické studio apod.) za poplatek, vířivka, sauny, pára, turecké lázně a fitness centrum zdarma, tenisový kurt a hlídaní dětí za poplatek, dětské hříště, vstupní hodinová lekce golfu pro začátečníky zdarma, business centrum, konferenční sály, obchod, hlídané parkoviště zdarma.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 39 termínů

Celkem 39 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000