crosssearch

BlackSeaRama Golf & Villas

Bulharsko, Balčik (zobrazit na mapě) mapa

Exklusivní golfový resort, který nabízí golfistům (i negolfistům) komplexní služby na nejvyšší úrovni a ubytování v blízkosti mistrovského osmnáctijamkového hřiště BlackSeaRama Golf course, které bylo oceněno časopisem Golf Inc. Magazine´s USA jako "Best new golf course in the...

Konečná cena za osobu od: 11 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

BlackSeaRama Golf & Villas

Exklusivní golfový resort, který nabízí golfistům (i negolfistům) komplexní služby na nejvyšší úrovni a ubytování v blízkosti mistrovského osmnáctijamkového hřiště BlackSeaRama Golf course, které bylo oceněno časopisem Golf Inc. Magazine´s USA jako "Best new golf course in the world for 2009". Aparthotel BlackSeaRama Club Residence a komplex BlackSeaRama Golf & Villas jsou součástí golfového resortu BlackSeaRama.

Pláž

Písečná pláž s plážovým barem je vzdálená cca 2000 m od resortu (zdarma je zajištěn transfer na pláž a zpět). Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek.

Poloha

Golfový resort BlackSeaRama se nachází na pobřeží Černého moře, cca 7 km severně od městečka Balčik a cca 53 km severně od letiště ve Varně. Je vzdálen cca 2 km od písečné pláže.

Sport

V ceně golfového balíčku BlackSeaRama je zahrnuto: o letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku o transfery do pobytového místa a zpět o 7 noclehů ve vile o 7 x polopenze o minerální voda, káva a čaj ve vile o využití finské sauny a vířivky zdarma o 3 x green fee na hřišti BlackSeaRama Gary Player Signature Course (zapůjčení vozíku - pull trolley a využití driving range včetně míčů zdarma)** o přeprava golfového bagu (nutno předem objednat)** o česky mluvící delegát na telefonu o pojištění proti úpadku cestovní kanceláře **/ není zahrnuto do ceny pro nehrající osobu doprovázející hráče. Poznámky: Uvedená cena platí při obsazení vily Bell Tower minimálně dvěma osobami. Uvedená cena platí při obsazení vily Bell Tower Premium minimálně šesti osobami. Uvedená cena platí při obsazení vily Deluxe Private minimálně osmi osobami. Cena pro nehrající osobu (balíček služeb) je zvýhodněná pouze pokud doprovází hráče s objednaným golfovým balíčkem.

Stravování

Snídaně se podávají formou bufetu v restauraci golf klubu. Možnost dokoupení obědů a večeří opět formou bufetu.

Ubytování

Komplex BlackSeaRama Golf & Villas nabízí ubytování ve vilách Bell Tower Villas (dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyň, zahrada, výhled na moře nebo golfové hříště, jedno sociální zařízení), Bell Tower Premium Villas (tři ložnice, obývací pokoj, kuchyň, zahrada, výhled na moře nebo golfové hříště dvě sociální zařízení) a Delux Private Villas (čtyři ložnice, obývací pokoj, kuchyň, vlastní zahrada s venkovním bazénem, výhled na moře, tři sociální zařízení). Vily jsou klimatizovány (klimatizace zdarma), luxusně zařízeny a vybaveny Wi-Fi (zdarma), TV/SAT a telefonem. Vily mají kompletně vybavenou kuchyň.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezory v recepci za poplatek, Wi-Fi zdarma, lobby bar, golf klub, restaurace, vinárna, tři venkovní bazény s brouzdalištěm pro děti, slunečníky a lehátka u bazénů zdarma, SPA centrum (fitness, vířivka a sauna zdarma, masáže a kosmetické studio za poplatek), krytý bazén, dětské hřiště, golfová akademie, stolní tenis, tenisové kurty a půjčovna kol za poplatek, business centrum, konferenční sály, amfiteátr, obchod pro golfisty, obchod, hlídané parkoviště (zdarma).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 24 termínů

Celkem 24 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000