crosssearch

Hotel Vita Park je součástí hotelového areálu, který leží v horní části střediska cca 950 m od pláže v prostředí parkové zeleně. Areál tvoří hotel a vilky - apartmány.

Konečná cena za osobu od: 8 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Vita Park

je součástí hotelového areálu, který leží v horní části střediska cca 950 m od pláže v prostředí parkové zeleně. Areál tvoří hotel a vilky - apartmány.

Vybavení pokojů:
Hotelové pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky (rozkládací křeslo), s vlast­ním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, WC), SAT-TV, telefon. Vybavené moderním nábytkem. Všechny pokoje mají balkón některé s výhledem na bazén a některé do parkové zeleně.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, sejfy, restaurace, denní bar, výtah, pěkný venkovní bazén - tři kaskádovité terasy, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětské hřiště, animační místnost a venkovní divadlo.

Pláž:
Písčitá pláž svažující se do moře pozvolna. Vodní sporty, občerstvení, bary. Dopravu na pláž zajišťuje hotelový autobus každých 30 min. Lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma.)

Strava:
Ultra All inclusive, tj. uvítací přípitek, plná penze bufetovým způsobem, dopolední i odpolední svačina, neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 303 termínů

Celkem 303 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000