crosssearch

Třípatrový resort Orchidea Resort bez výtahu se nachází v severní části střediska Albena v krásné zahradě ve vzdálenosti cca 250 metrů od centra střediska.

Konečná cena za osobu od: 9 390 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Orchidea Resort

Třípatrový resort bez výtahu se nachází v severní části střediska Albena v krásné zahradě ve vzdálenosti cca 250 metrů od centra střediska.

Vybavení hotelu

Prostorná hala s velkým plazmovým televizorem, recepce, směnárna, hlavní hotelová restaurace, snack bar s grilem, 3 bazény včetně bazénu pro děti se skluzavkou, lobby bar, internetový klub a bezdrátový WI-FI internet v hale za poplatek, trezory a lednice na pronájem za poplatek.

Sport a zábava

Animační programy, 2 tenisové kurty, stolní tenis, kulečník, masáže, posilovna, volejbal, dětský klub a dětské hřiště.

Pláž

Písečná pláž je ve vzdálenosti cca 400 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Hotel zajišťuje bezplatnou dopravu na pláž každých 30 minut.

Stravování

All inclusive formou plné penze, včetně odpoledního občerstvení. Nápoje místní výroby jsou servírovány od 10:00 do 23:00.

Informace k cenám

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek mají vl. příslušenství (sprcha, umyvadlo, WC), SAT-TV, klimatizaci a balkon s výhledem na bazén a do zeleně.

Tipy pro správnou volbu

- hotel v krásné zahradě - vhodné pro rodiny s dětmi - lehátka a slunečníky na pláži zdarma - All inclusive pro dítě ZDARMA!

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000