crosssearch

Hotel Magnolia je novinkou v naší nabídce. Svým klientům nabízí komfortní ubytování v klidné části hotelového letoviska, služby all inclusive, plážový servis zdarma a bohatý výběr doplňkových služeb v letovisku.

Konečná cena za osobu od: 9 066 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Plᾞ

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází cca 800 m od hotelu. SLUNEČNÍK A DVĚ LEHÁTKA NA PLÁŽI (v hotelem vyhrazeném prostoru) ZDARMA. Na pláži - vodní sporty (za poplatek), plážový vlejbal apod.

Poloha hotelu

Nachází se v klidné části letoviska, je situován do prostředí přírodní parkové zeleně a je vzdálen cca 800 m od pláže. V letovisku je zdarma zajištěna pravidelná autobusová doprava (Shuttle Bus každých 30 min v době od 09:00 do 17:00 h) na pláž.

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), dopolední a odpolední občerstvení (zákusky, pizza, deserty, ovoce, zmrzlina, káva, čaj) od 11:00 do 17:00 h, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech hotelu od 10:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, chladničkou (za poplatek, nutno předem objednat) a telefonem. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí.

Vybavení Hotelu

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, lobby bar, snack bar, bar u bazénu, venkovní bazén s dětskou částí, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma (slunečník a dvě lehátka na každý pokoj), dětský koutek, mezinárodní animační programy, stolní tenis, biliár, masáže (za poplatek).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 175 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000