crosssearch

Pontal de Ocapora

Brazílie, Pernambuco

Poloha: Hotel se nachází v blízkosti známého letoviska Porto de Galinhas přímo u pláže. Jedná se o hotel vystavěný v polynéském stylu s ubytováním v bungalovech obklopených tropickými zahradami. Výborný hotel s ideálními podmínkami ke koupání na plážích chráněných korálovou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel se nachází v blízkosti známého letoviska Porto de Galinhas přímo u pláže. Jedná se o hotel vystavěný v polynéském stylu s ubytováním v bungalovech obklopených tropickými zahradami. Výborný hotel s ideálními podmínkami ke koupání na plážích chráněných korálovou bariérou.

Vybavení:

Hotel nabízí návštěvníkům restauraci s mezinárodní i brazilskou kuchyní, společenské místnosti, hernu, bar, prostornou zahradu s několika bazény, lehátky a slunečníky a přímým přístupem na pláž.

Pokoje:

Všechny pokoje jsou klimatizované a mají TV, telefon, trezor a ledničku s minibarem.

Aktivity:

Široké možnosti vodních sportů, tenisové kurty, herna, výlety na moře i do okolí. Ze střediska Porto de Galinhas výlety na moře na typických lodích - jangadách, šnorchlování v přírodních bazéncích s množstvím barevných rybiček, amatérské i profesionální potápění. Velmi oblíbené je zde zapůjčení malých aut buggy a výlety podél pobřeží i do vnitrozemí.

Naše mínění:

Hotel s nádhernou polohou a velmi příjemnou, dovolenkovou atmosférou. Výborné služby a velmi dobré ceny.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000