crosssearch

Pestana Natal

Brazílie, Natal

Tento luxusní hotel se nachází přímo nad mořem asi 8 km od historického centra Natalu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

 

Poloha hotelu

Tento luxusní hotel se nachází přímo nad mořem asi 8 km od historického centra Natalu. Spolu s dalšími několika hotely tvoří tzv. via Costeira, což je 10 km dlouhá silnicí lemovaná linie pobřeží bez další zástavby probíhající podél hradby písečných dun a spojující historický Natal s přímořským střediskem Ponta Negra.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností ubytování další osoby (na stávajícím počtu lůžek) jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, klimatizací, kabelovou TV, telefonem, internetem a minibarem (za poplatek). Za příplatek výhled na moře a balkon.

Vybavení hotelu

Recepce, 2 restaurace, lobby a piano bar, bar u bazénu, bazén pro dospělé, 2 dětské bazény, vířivka, zasedací místnosti, obchod se suvenýry, dětské hřiště, miniklub pro děti, hrací místnost, wi-fi, prádobchod se suvenýry.

Pláž

Přírodní pláž s jemným pískem a mírnou svažitostí dna se nachází přímo pod útesem, na němž je hotel vybudován. Vzhledem k větru, který vytváří neustálý příboj, mají klienti možnost dojíždět hotelovým busem na několik km vzdálené pláže v Ponta Negra.

Strava

Snídaně formou bufetu. Možnost bufetových večeří.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000