crosssearch

Colonna Park

Brazílie, Buzios

Jeden z nejlepších hotelů v Buzios leží na romantickém útesu přímo nad mořem mezi dvěma překrásnými plážemi v klidné přírodní části střediska. Vzdálenost od promenády v centru střediska je asi 1 km, vzdálenost od centra střediska s nočním životem jsou necelé 2?km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Jeden z nejlepších hotelů v Buzios leží na romantickém útesu přímo nad mořem mezi dvěma překrásnými plážemi v klidné přírodní části střediska. Vzdálenost od promenády v centru střediska je asi 1 km, vzdálenost od centra střediska s nočním životem jsou necelé 2 km.

Vybavení pokojů

Moderně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní příslušenství, TV, minibar (za poplatek), pokojový trezor (za poplatek), klimatizaci a balkon. V nabídce jsou pokoje tří typů: pokoje de luxe mají přímý výhled na Atlantický ­oceán, pokoje standard jsou shodně vybavené, ale mají výhled do zahrady nebo okolní vilové zástavby, a dále rodinná apartmá, která mají navíc vlastní vířivku s přímým výhledem na oceán z koupelny prosklenou stěnou.

Vybavení hotelu

Restaurace s vyhlášenou kuchyní (zejména italskou), hotelový bar, malá tropická zahrada s bazénem, sauna, turecká lázeň, místnost se stolními hrami, plně vybavená konferenční místnost. Bez výtahu.

Pláž

Po schodech se sestupuje z hotelu na dvě pláže: hlavní pláž Praia Joao Fernandes a menší, téměř soukromou hotelovou pláž Praia Joao Fernandinho, na níž má hotel slunečníky a lehátka. Pláže jsou pokryté hrubozrnným pískem.

Stravování

Bufetové snídaně. Večeře bufetové nebo výběrem z menu v závislosti na obsazenosti hotelu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000