crosssearch

Eco Resort - Thalaso Spa

Brazílie, Bahía

Poloha: Asi hodinu jízdy ze Salvadoru se nachází jedna z nejvyhledávanějších oblastí a opravdový ekologický ráj brazilského pobřeží. Hotel Eco Resort je vystavěn přímo u pláže a kouzelně zasazen do pobřežního lesa kokosových palem. Příjemnou procházkou po pláži lze za pár...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Asi hodinu jízdy ze Salvadoru se nachází jedna z nejvyhledávanějších oblastí a opravdový ekologický ráj brazilského pobřeží. Hotel Eco Resort je vystavěn přímo u pláže a kouzelně zasazen do pobřežního lesa kokosových palem. Příjemnou procházkou po pláži lze za pár minut dojít do letoviska Praia do Forte s mnoha příjemnými posezeními a obchůdky.

Vybavení:

Celý komplex je vystaven na rozsáhlém prostoru formou nízkých domečků, bungalovů a zázemí v tropickém stylu. Nabízí 2 luxusní restaurace, 2 bary u bazénů, bar u pláže, 8 bazénů, vířivky, kongresovou místnost až pro 200 osob, amfiteátr pro večerní zábavu, široké sportovní zázemí, 3 herní místnosti, dětskou místnost s hračkami, butik, základnu pro výlety na moře a za potápěním. Součástí hotelu je i rozsáhlý komplex thalasoterapie s velmi širokou nabídkou terapií, masáží, saunou, fit centrem a dalšími zařízeními umožňujícími ideální odpočinek pro tělo i duši.

Pokoje:

Ubytování je situováno do nízkých domečků, všechny pokoje mají balkon nebo terasu s výhledem na moře, jsou vybaveny klimatizací, telefonem, přístupem na internet, televizorem, minibarem, trezorem a vysoušečem vlasů.

Aktivity:

Poloha, vybavení hotelu i 12km pláží nabízí ideální podmínky pro koupání v moři nebo některém z 8 bazénů, z nichž je jen pár kroků do moře. Dále je zde hřiště na fotbal, plážový volejbal, 4 tenisové kurty, široká nabídka výletů do okolí, zejména do ekoparku Sapiranga s projížďkami v jeepech, na koních nebo ve člunech, výlety lodí, možnost potápění i šnorchlování.

Naše mínění:

Jeden z nejlepších brazilských resortů v krásném prostředí a s ideálními podmínkami pro koupání, odpočinek i aktivní vyžití. Hotel nabízí ideální podmínky i pro pobyt s dětmi. Celoroční slunce a teplá voda umožňují návštěvu v kterémkoliv ročním období.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000