crosssearch

Hotel je umístěn přímo u moře a vytváří příjemné přímořské prostředí s různými hotelovými službami. Vybavení hotelu: recepce a restaurace vybavené klimatizací, terasa. možnost transferů z letiště ze Splitu nebo Dubrovníku. Ubytování: francouzské postele s přistýlkou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel je umístěn přímo u moře a vytváří příjemné přímořské prostředí s různými hotelovými službami. Vybavení hotelu: recepce a restaurace vybavené klimatizací, terasa. možnost transferů z letiště ze Splitu nebo Dubrovníku. Ubytování: francouzské postele s přistýlkou nebo oddělené postele s přistýlkou a apartmány (francouzské postele s francouzskou přistýlkou). Všechny pokoje i apartmány jsou vybaveny klimatizací, přímou telefonní linkou a připojením na internet zdarma, televizory s digitální televizní anténou, rádio, minibar, balkon nebo terasa s pohledem na moře, fén v koupelně. Apartmány mají navíc kuchyň. Lze objednat apartmány typu 2+1, 4+1 nebo 4+2. Hotel má vlastní parkoviště. Stravování v hotelové restauraci nebo terase umístěné přímo u moře. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře servírovaná - výběr z 5 jídel.

Pláž: Hotel má svou přírodní, speciálně upravenou oblázkovou i kamennou pláž, vybavenou lehátky a slunečníky pro každého hosta zdarma. Sport a zábava: Možnost výletů, pronájem vodních skútrů, lodiček, vodních šlapadel, windsufring, atd.

Lokalita: Neum (Neum)

Poloha: do 100 m od moře

Typ stravy: polopenze

Vybavení: vodní sporty

Sport: půjčovna loděk, šlapadla, windsurfing

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000