crosssearch

Sandy Lane

Barbados, St. Peters

Hotel se nachází na ostrově Barbados a byl postaven již v roce 1961. Od prvního momentu se pro své pohostinství dostal do obliby ruzných známých osobností, celebrit, státních návštev a business klientů.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel se nachází na ostrově Barbados a byl postaven již v roce 1961. Od prvního momentu se pro své pohostinství dostal do obliby ruzných známých osobností, celebrit, státních návštev a business klientů.

Vybavení hotelu:

Dnes je hotel po rekonstrukci a nabízí veškerý komfort a luxus 21.století. Sandy Lane hotel je perfektní místo, kde skloubíte jak relaxační tak aktivní dovolenou. Budova ve stylu paláce s korálovými sloupy, které se třpytí ve slunci a tyrkysovém moři, to vše Vás na první pohled ohromí. Pláž, na které se hotel nachází, patří mezi nejkrásnější na ostrově. Hosté si zde mohou užívat skvělý servis, ale také širokou nabídku aktivit. Pro milovníky golfu jsou v blízkosti resortu dvě 18jamková hřiště. Hotelové lázně patří mezi nejlepší v karibské oblasti. Během pobytu si hosté mohou vybrat z pestré nabídky čtyř restaurací a pěti barů. K dispozici je zde také centrum vodních sportů, tenisové kurty a dětský klub.

Sport a zábava:

Nezapomenutelný zážitek všem golfistům poskytují celkem 3 hřiště všech úrovní s celkem 45 jamkami. V budově se též nachází lázně s vodopádem, který ústí do bazénu. Místní vyškolený personál Vás bude rozmazlovat ruznými procedurami nejen Vaše tělo, ale i duši.

Stravování:

V resortu se nachází čtyři restaurace a sedm barů. Vytříbené pokrmy ve fine dining restauraci L'Acajou si mohou hosté užívat na otevřené terase, ze které je nádherný výhled na oceán. Během celého dne je otevřena restaurace Bajan Blue, kde se ráno podávají snídaně formou bufetu, ale také la carte. U hotelového bazénu se nachází restaurace Spa Café, kde jsou během dne nabízena lehká jídla a osvěžující nápoje. Hráči golfu mohou navštívit restauraci The Clubhouse, která se nachází u 18. jamky.

Vybavení pokoje:

Resort nabízí ubytování celkem ve 112 prostorných, moderně zařízených pokojích, luxusnějších suitách a víceložnicových vilách. Kategorie jsou rozmístěny po celém areálu resortu v samostatných křídlech, která jsou lemována tropickou zelení tak, aby se hosté vzájemně nerušili. Podlahy všech pokojů jsou z italského mramoru a jsou vybaveny dřevěným nábytkem, mají rozlehlou soukromou verandu, LCD TV s interním zábavným programem, soukromý bar, luxusní koupelnu/ WC se speciální designovou sprchou, vyhřívaná zrcadla atd. Kategorie ubytování: Orchid Room Ocean Room Luxury Ocean Room Luxury Orchid Suite Dolphin Suite Luxury Dolphin Suite Penthouse The Villa

Náš názor:

Špičkový, nově zrekonstruovaný resort, ve kterém Vám nebude chybět absolutně NIC!

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000