crosssearch

Almond Casuarina

Barbados, Bridgetown

Příjemný hotel vyšší střední kategorie 4* Almond Casuarina leží v tropické zahradě přímo u pláže, v oblasti Bridgetown. Doporučit jej můžeme všem typům klientů.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Příjemný hotel vyšší střední kategorie 4* Almond Casuarina leží v tropické zahradě přímo u pláže, v oblasti Bridgetown. Doporučit jej můžeme všem typům klientů.

Vybavení Hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, 3 bazény, spa centrum s širokou nabídkou masáží a procedur, fitness centrum, dětský klub s programem pro děti, možnost výměny měny na recepci, klimatizace a další.

Ubytování

V hotelu je celkem 280 pokojů, na výběr je z několika kategorií. K vybavení každého standardního pokoje patří balkon, francouzské okno nebo terasa, klimatizace, koupelna s WC, střešní ventilátor, trezor, fén, telefon s přímou volbou, zařízení pro přípravu kávy a čaje, SAT TV a možnost připojení k internetu. Nabídku nadstandardního ubytování Vám rádi zpracujeme na požádání.

Stravování

Stravování je zajištěno formou all inclusive.

Pláž

Hotel leží přímo u tropické pláže.

Sport a zábava

Pro příznivce aktivněji strávené dovolené má hotel k dispozici pestrou nabídku sportovních aktivit- vodní lyže, windsurfing, plachtění, kajaky, šlapadla, šnorchlování, motorizované vodní sporty, rybaření, banana boat a mnoho dalšího. Využít můžete také některého z námi nabízených fakultativních výletů.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000