crosssearch

Riu Palace Paradise Island

Bahamy, Paradise Island

Hotel Riu Palace Paradise Island rozhodně patří k tomu nejlepšímu, co se vůbec dá na Bahamách nabídnout. Z tohoto důvodu jej rádi doporučíme i velmi náročným klientům. Hotel je velmi luxusní, ubytování komfortní. Navíc je zde poloha přímo na široké tropické pláži, vedle...

Konečná cena za osobu od: 101 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Hotel Riu Palace Paradise Island rozhodně patří k tomu nejlepšímu, co se vůbec dá na Bahamách nabídnout. Z tohoto důvodu jej rádi doporučíme i velmi náročným klientům. Hotel je velmi luxusní, ubytování komfortní. Navíc je zde poloha přímo na široké tropické pláži, vedle hotelového komplexu Atlantis. Letiště se nachází cca 25 km od hotelu.

Vybavení Hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazén se sluneční terasou, restaurace, bary, jacuzzi, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, spa centrum se širokou nabídkou masáží a procedur, posilovna, sauna, kadeřník a salon krásy, konferenční prostory, obchůdky, možnost připojení k internetu a další.

Ubytování

V hotelu je celkem 379 pokojů. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, fén, telefon, klimatizace, minibar, kávovar, SAT TV s plochou obrazovkou, rádio, elektronický trezor a balkon. Pro zájemce o ubytování vyšší kategorie hotel nabízí také suity.

Stravování

Stravování je zajištěno formou all inclusive- snídaně, obědy, večeře, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Pláž

Hotel se nachází přímo u tropické pláže.

Sport a zábava

Pro příznivce aktivněji strávené dovolené hotel nabízí posilovnu, stolní tenis, saunu, jacuzzi, hřiště na beach volejbal, denní a večerní animační programy, dále můžete využít nabídky vodních sportů na pláži. K dispozici je Vám také nabídka fakultativních výletů.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 27 termínů

Celkem 27 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000