crosssearch

One a Only Ocean Club

Bahamy, Paradise Island

Ubytujete- li se v některém hotelu tohoto řetězce, můžete si být jistí jeho jedinečností. Jedinečností designu, luxusu, komfortu i nabízených služeb. One & Only Ocean club rozhodně není výjimkou. Samozřejmostí je poloha přímo u krásné tropické pláže.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Resortů One & Only je na celém světě jen několik. Ubytujete- li se v některém hotelu tohoto řetězce, můžete si být jistí jeho jedinečností. Jedinečností designu, luxusu, komfortu i nabízených služeb. One & Only Ocean club rozhodně není výjimkou. Samozřejmostí je poloha přímo u krásné tropické pláže.

Vybavení Hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, celkem 6 restaurací a barů, spa centrum s širokou nabídkou masáží a procedur, salon krásy, golfové hřiště, fitness centrum, 4 tenisové kurty, bazén, mini klub pro děti od 4 do 12 let, na vyžádání možnost hlídání dětí, možnost připojení k internetu a mnohé další.

Ubytování

Na výběr je z řady kategorií ubytování. K vybavení standardních pokojů patří SAT TV s CD a DVD přehrávačem, koupelna s velkou vanou a WC, zásuvky na ipod, možnost připojení k internetu, telefon, minibar, fén a trezor.

Stravování

Stravování není zahrnuto v ceně.

Pláž

Hotel se nachází přímo u tropické pláže.

Sport a zábava

K dispozici je Vám fitness centrum, spa centrum, široká nabídka vodních sportů na pláži a samozřejmě také výlety.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000