crosssearch

Tento malý útulný hotel se nachází jen pár kroků od přístavu Angra Marina. V těsné blízkosti je také malá písčitá pláž. V hotelu je hostům k dispozici restaurace, bar, televizní místnost. Kromě toho hotel zajišťuje také autobusovou přepravu a samozřejmě recepční služby včetně...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento malý útulný hotel se nachází jen pár kroků od přístavu Angra Marina. V těsné blízkosti je také malá písčitá pláž. Hotel je ideálním výchozím místem jednak za historickými památkami, tak i přírodními krásami. Proto jej vřele doporučujeme.

Vybavení hotelu

V hotelu je hostům k dispozici restaurace, bar, televizní místnost. Kromě toho hotel zajišťuje také autobusovou přepravu a samozřejmě recepční služby včetně směnárny U hotelu mohou hosté využít i přilehlého parkoviště.

Vybavení pokoje

Jedno a dvoulůžkové pokoje jsou velmi příjemně zařízeny. Každý z pokojů je vybaven satelitní televizí, telefonem a minibarem.

Sport a zábava

Pro děti je v blízkosti hotelu vybudované moderní dětské hřiště. Pro milovníky turistiky rozhodně doporučujeme výlet na Monte Brasil, horu, jež vystoupala nad hladinu moře díky vulkanické činnosti.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000