crosssearch

Kvalitní čtyřhvězdičkový resort Caloura leží v Agua de Pau, cca 22 km od města Ponta Delgata, hlavního města ostrova Sao Miguel. Hned u hotelu je přístup do moře po schodech, písčitá pláž se nachází cca 300 m od hotelu. Hotel je ideální pro milovníky šnorchlování a potápění,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Kvalitní čtyřhvězdičkový resort Caloura leží v Agua de Pau, cca 22 km od města Ponta Delgata, hlavního města ostrova Sao Miguel. Hned u hotelu je přístup do moře po schodech, písčitá pláž se nachází cca 300 m od hotelu. Hotel je ideální pro milovníky šnorchlování a potápění, je tu potápěčská škola a možnosti výletů na lodích. Hotel je vhodný pro klienty preferující spíše klidnou dovolenou.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazén s terasou s lehátky a slunečníky a nádherným výhledem na moře, posilovna, restaurace, bar, sauna, tenisový kurt, samozřejmě konferenční prostory.

Ubytování

Příjemně zařízené pokoje mají koupelnu s fénem, balkon nebo terasu s minimálně bočním výhledem na moře, individuálně ovladatelnou klimatizaci, TV, minibar, trezor, telefon s přímou volbou, internetové připojení za poplatek.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně, za příplatek je možné zajistit polopenzi.

Pláž

U hotelu je vstup do moře po schodech, písečná pláž je cca 300 m od hotelu.

Sport a zábava

V hotelu je potápěčské centrum, na okolních plážích množství sportovních možností, využít můžete některého z nabízených výletů.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000