crosssearch

Aldeia Da Cuada

Azorské ostrovy, Flores

Vesnička Aldeia da Cuada je malým rájem uprostřed ráje Azorů ostrova Flores. Je situována na malé planině západní části ostrova nad ústím řeky Foz da Ribeira. Charakteristické čedičové zídky a domky posazené do rozkvetlé louky s ovocnými stromy, obstoupen.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Vesnička Aldeia da Cuada je malým rájem uprostřed ráje Azorů ostrova Flores. Je situována na malé planině západní části ostrova nad ústím řeky Foz da Ribeira. Charakteristické čedičové zídky a domky posazené do rozkvetlé louky s ovocnými stromy, obstoupen

Vybavení hotelu

Originální domky, v nichž se snoubí původní styl s potřebami dnešního komfortu, nabízí ubytování v celkem 10 jednotkách (T1, T2 a T6).

Sport a zábava

Ve vzdálenosti asi 2km se nachází zóna přírodních mořských koupališť, jedno z nejvyhledávanějších míst ostrova v letní sezóně, kde si můžete vedle příjemného koupání vychutnat i posezení na zahrádce místní restaurace s ochutnáním zdejších kulinářských specialit.

Stravování

bez stravování

Vybavení pokoje

Jsou vybaveny kuchyňským koutem, koupelnou, televizí, hifi věží, telefonem, u každé z nich také najdete malou verandu se stolem, židlemi a prostorem na grilování, k dispozici je i slunečník. Topení v domcích je řešeno salamandry. Jídlo se tu nepodává.

Náš názor

Pro milovníky klidu a přírody skutečný ráj.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000