crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

The Mill Resort & Suites

Aruba, Eagle Beach (zobrazit na mapě) mapa

The Mill Resort & Suites hotelový komplex s 200 pokoji se nachází uprostřed tropické zahrady, cca 5 km od hlavního města Aruby Oranjestad, a je vhodný pro rodinnou dovolenou. V okolí hotelu najdete kasina, restaurace, diskotéky, noční kluby a obchody.

Konečná cena za osobu od: 85 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

The Mill Resort & Suites

  • příjemný hotelový komplex s 200 pokoji se nachází uprostřed tropické zahrady, cca 5 km od hlavního města Aruby Oranjestad, a je vhodný pro rodinnou dovolenou. V okolí hotelu najdete kasina, restaurace, diskotéky, noční kluby a obchody.

Vybavení

  • součástí hotelu The Mill Resort & Suites jsou 2 bazény, terasa na opalování, restaurace, bar, minimarket, butik, internet (za poplatek). Lehátka u bazénu k dispozici zdarma

Pláž

  • proslulá pláž Palm Beach s bílým pískem, oddělena pobřežní silnicí. Lehátka na pláži a plážové ručníky k dispozici zdarma

Zábava a sport

  • tenis, fitness. Za poplatek: lázeňské te­rapie a masáže. Hotel pořádá denní animační programy pro děti i pro dospělé, příležitostně zábavné večerní programy.

Stravování

  • rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu, večeře formou menu (za příplatek Kč 1.000 / osoba). Za příplatek Kč 2.500 / osoba / den program All Inclusive, zahrnuje: snídaně, obědy i večeře a la carte v hlavní restauraci, snacky a neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů během dne (bar otevřen od 11:00 do 23:00).

Vybavení pokojů

  • v hotelovém komplexu The Mill Resort & Suites najdete 3 typy pokojů: junior suity, studia a pokoje Royal. Pokoje je možné rezervovat oddělené nebo propojené. Všechny pokoje mají koupelnu s WC, fén, klimatizaci, rádio, TV (sat.), telefon, trezor, kuchyňský kout s ledničkou a mikrovlnnou troubou, toustovač, kávovar. Junior suity a pokoje Royal mají balkon nebo terasu. Pokoje Royal mají navíc jacuzzi. V junior suitě lze ubytovat maximálně 2 dospělé osoby + 1 dítě nebo 3 dospělé osoby, ve studiu 2 dospělé osoby + 2 děti, v pokojích Royal 2 dospělé osoby (ubytování dětí v tomto typu pokoje není možné).
Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000