crosssearch

Epirus

Albánie, Saranda

Když vstoupíte do areálu hotelu Epirus, získáte okamžitě pocit, že jste se ocitli na řecké půdě. Je to i tím, že majitelé jsou Řekové, a tak v celém hotelu vládne bezprostřední, nenucená atmosféra. Stupňovitá kamenná terasa s barem je skvělým místem, pokud se chcete ukrýt před...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis ubytování:

Když vstoupíte do areálu hotelu Epirus, získáte okamžitě pocit, že jste se ocitli na řecké půdě. Je to i tím, že majitelé jsou Řekové, a tak v celém hotelu vládne bezprostřední, nenucená atmosféra. Stupňovitá kamenná terasa s barem je skvělým místem, pokud se chcete ukrýt před pálícím sluncem a vychutnat si drink, ale nejlepší je to, že seběhněte jen pár schodů a ocitnete se přímo na pláži. Blízko hotelu je supermarket, pekárna i lékárna, přístav a centrum Sarandy jsou vzdálené cca 800 - 1000 m.

CK kategorie:

***+

Oficiální kategorie:

***

Kapacita:

73 pokojů

Pláž:

přímo u hotelu - písečná, občas promíchaná s kamínky, ve vodě oblázky, lehátka a slunečníky zdarma

Vybavení / Sport / Zábava:

recepce s odpočinkovými zónami, restaurace s vnitřním sezením i s venkovní terasou, bar Epirus, WiFi (zdarma), plážový bar, možnost čištění šatstva, parkoviště (hotel je bez výtahu)

Ubytování / Vybavení:

pokoje pro 2-4 osoby (všechna lůžka pevná), lednička, kabelová TV, klimatizace (zdarma), koupelna (sprcha, WC, fén), balkon s výhledem na moře nebo do okolí

Stravování:

polopenze formou bufetu

Náš názor:

rodinně vedený hotel, ubytování vhodné stejně jak pro dvojice, tak i pro rodiny s dětmi, které zde najdou bezpečný prostor na hraní. Neocenitelná je blízká pláž s lehátky a slunečníky, která pokračuje oběma směry od hotelu. Velmi dobrá strava!

Cena zahrnuje:

U autobusových zájezdů:

dopravu luxusním klimatizovaným autobusem, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK CK, pojištění proti úpadku CK, DPH.

Nepovinné příplatky:

možnost doobjednat místenku v autobuse za 280,- Kč/os., komplexní cestovní pojištění 49,- Kč/os./den

Nástupní místa:

Trasa CZ 1 (J): Praha, Jihlava, Brno, Hustopeče, Břeclav

Trasa CZ 2 (K): Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec

Trasa CZ 3 (L): Olomouc, Přerov, Kroměříž, Zlín, Uherské Hradiště, Uherský Brod

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000