crosssearch

Delfini

Albánie, Saranda

Hotel pro páry, a to i pro náročnější klintelu. Jedná se o moderní hotel s poskytovanými službami, umístěný v blízkosti centra města, nicméně v klidnější lokalitě.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

klimatizavané 2lůžkové pokoje většinou s výhledem na moře, koupelna s WC, SAT/TV, lednice, povlečení, ručníky, úklid každý den.

Poloha

malebné letovisko Saranda se nachází v Albánii jen 30 min. trajektem od řeckého ostrova Korfu. Město je vhodné jako výchozí bod pro poznání přírodních, kulturních i historických krás tohoto nepoznaného koutu Albánie (např. do Butrintu - antické město zapsané v seznamu UNESCO, Gjirokastry - tzv. "stříbrného města" zapsané na seznamu UNESCO, kláštera Dema či klášter 40 svatých, hradu Borsh, dalších antických měst jako Foinikes, Antigonea, a dalších). V Sarandě se nacházejí pozůstatky antického města, na pahorku nad městem je Lëkurësi, stará turecká pevnost. V okolí Sarandy a v samotném městě se nachází několik velmi pěkných pláží a přímo u jedné z nich stojí i hotel Delfini. Pláž vlastní hotelová, zpevněná, do vody přístup po krátkých schůdcích, lehátka a slunečníky v ceně pokoje, pozn.: přístup na pláž je po schodech -nedoporučujeme hotel pro menší děti, či osoby se sníženou pohyblivostí.

Vybavení

recepce, restaurace, parkoviště, terasa s kavárnou, vlastní pláž s lehátky.

Stravování

Snídaně: servírované kontinentální

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000