crosssearch

Rinia

Albánie, Dürres

Nový moderní a příjemný hotel, vyznačující se výborným poměrem kvality a ceny za služby all inclusive. Hotel přímo u moře s vlastní hotelovou pláží. Vzdálenost od mezinárodního letiště Matky Terezy v hlavním městě Tirana je pouze 30 km.

Konečná cena za osobu od: 15 291 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nový moderní a příjemný hotel, vyznačující se výborným poměrem kvality a ceny za služby all inclusive.

Poloha

hotel přímo u moře s vlastní hotelovou pláží. Vzdálenost od mezinárodního letiště Matky Terezy v hlavním městě Tirana je pouze 30 km.

Vybavení

recepce, restaurace s terasou, bazén, lehátka a slunečníky na pláži zdarma, výtah, pokojová a úklidová služba.

Pro děti

bazén

Ubytování

prostory hotelu jsou navrženy moderním způsobem, který kombinuje eleganci a jednoduchost pro vytvoření exkluzivní a relaxační atmosféry. Hotel nabízí sedm podlaží s celkem 32 pokoji. Všechny pokoje jsou komfortní a vybavené nezbytnými prvky jako TV, satelit, klimatizace, telefon, minibar.

Stravování

all inclusive

All inclusive

snídaně bufetové 7.00-10.30 hod., obědy (předkrm/polévka, hlavní chod, dezert, ovoce a voda), večeře (předkrm/polévka, hlavní chod, salát, dezert, ovoce, voda). Bar 10.30-22.00 hod., neomezená konzumace alkoholických nápojů místní produkce, víno, pivo, rakije, koňak, cola, fanta, voda. Snack 16.00-17.00 hod. pizza, sušenky, káva, čaj, zmrzlina atd.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 47 termínů

Celkem 47 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000