crosssearch

Hotel se nachází na písčité pláži v letovisku Durrës asi 47 km od mezinárodního letiště v Tiraně a 15 km od centra města Durres, kam se dostaneme za pomoci taxi či městských autobusem. Jedná se o komplex 2 hotelových budov v rozlehlém areálu o velikosti 10000 m2, kde je...

Konečná cena za osobu od: 16 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hezký nový hotel s příjemnou atmosférou, vhodný jak pro páry, tak i pro rodiny s dětmi.

Poloha

hotel se nachází na písčité pláži v letovisku Durrës asi 47 km od mezinárodního letiště v Tiraně a 15 km od centra města Durres, kam se dostaneme za pomoci taxi či městských autobusem. Jedná se o komplex 2 hotelových budov v rozlehlém areálu o velikosti 10000 m2, kde je umístěno celkem 220 pokojů, suit a apartmánů.

Vybavení

vstupní hala s recepcí 24 hod. denně, směnárna, restaurace, pizzerie, bar na pláži, bazén, hřiště, soukromá pláž, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži zdarma, konferenční místnost, parkování, kadeřník, výtah, prádelna, hotel pořádá večery s živou hudbou, možnost vegetariánské kuchyně a příprava pokrmů pro diabetiky.

Služby za poplatek

kadeřník, prádelna, pizzerie.

Ubytování

nově zařízené příjemné pokoje a apartmány s možností přistýlky, klimatizace, minibar, SAT/TV, telefon, koupelna se sociálním zařízením, balkon či terasa.

Stravování

all inclusive

All inclusive

snídaně bufetové 7.00-10.30 hod., obědy (předkrm/polévka, hlavní chod, dezert, ovoce a voda), večeře (předkrm/polévka, hlavní chod, salát, dezert, ovoce, voda). Bar 10.30-22.00 hod., neomezená konzumace alkoholických nápojů místní produkce, víno, pivo, rakije, koňak, kola, fanta, voda. Snack 16.00-17.00 hod. pizza, sušenky, káva, čaj, zmrzlina atd.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 75 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000