crosssearch

Green Park

Albánie, Dürres

Velice příjemný rodinný hotýlek obklopuje piniový park s kouzelnou zahradou poskytující stín. Na terase či v odpočinkových zónách si můžete vychutnat osvěžující nápoje. Areál je jen pár kroků od písečné pláže, od centra Durres jej dělí cca 7 km a můžete se svézt místním...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis ubytování:

Velice příjemný rodinný hotýlek obklopuje piniový park s kouzelnou zahradou poskytující stín. Na terase či v odpočinkových zónách si můžete vychutnat osvěžující nápoje. Areál je jen pár kroků od písečné pláže, od centra Durres jej dělí cca 7 km a můžete se svézt místním autobusem, který má zastávku cca 100m od hotelu.

Kapacita:

16 pokojů

Pláž:

cca 30 m, písečná s pozvolným vstupem, sprchy

Vybavení / Sport / Zábava:

parkoviště, recepce, resturace, bar, směnárna, trezor na recepci, wifi, výtah, terasa

Ubytování / Vybavení:

zajímavě a vkusně dekorované dvoulůžkové pokoje, klimatizace, koupelna (sprcha, WC), klimatizace, balkon

Stravování:

polopenze formou bufetu

Náš názor:

Dobře udržovaný malý hotýlek v srdci krásné zahrady, kde se personál pečlivě stará, abyste se tu cítili dobře. Na skok od hezké pláže nedaleko nákupních a stravovacích možností.

Cena zahrnuje:

U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:

zpáteční letenku PRAHA - TIRANA - PRAHA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK CK, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK CK si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000