crosssearch

Oaz

Albánie, Drac

Hotel Oaz (v překladu oáza) je specifický architekturou podobnou švýcarskému chaletu a leží na oblíbené dürreské pláži Golem.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel Oaz (v překladu oáza) je specifický architekturou podobnou švýcarskému chaletu a leží na oblíbené dürreské pláži Golem. Nabízí komfortní pobyt a kvalitní služby za příjemné ceny. Hotel Oaz je hotelem rodinného typu nabízejícím tradiční albánskou pohostinnost, přátelskou a uvolněnou atmosféru. Albánie má velký turistický potenciál, stavějí se zde nejen nové turistické ubytovací kapacity, ale i restaurace, pizzerie, kavárny či další možností vyžití pro turisty. Příjemné klima umožňuje pobyt i v mimosezonních termínech.

Vybavení

24-h recepce, trezor na recepci, restaurace, bar, Wi-Fi internet, pokojová služba, konferenční prostory, úschovna zavazadel, směnárna, obchůdek se suvenýry, prodej novin, parkování, venkovní bazén, dětské hřiště, plážový volejbal.

Ubytování

Hotel Oaz nabízí příjemné ubytování hotelového typu v jedno, dvou a třílůžkových pokojích, s TV/SAT, klimatizací a soc. zařízením. Některé pokoje jsou podkrovní. Bližší popis jednotlivých typů pokojů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování

Snídaně.

Sport

Venkovní bazén, dětské hřiště, plážový volejbal.

Pláž

Písečná: přímo u hotelu.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000