» Další podobné zájezdy

Zefiros **

Řecko, Zakynthos
Na okraji letoviska Laganas, v klidném prostředí, ale nedaleko od možností rušné zábavy, stojí tři domy apartmánového komplexu Zefiros, přičemž naše klienty čeká ubytování ve dvou z nich. Před nimi stojí bazén s oddělenou dětskou částí a s lehátky a slunečníky zdarma.

Termín zájezdů

řadit podle: data | ceny
Měsíc: Délka: Stravování: Doprava:

Popis

Na okraji letoviska Laganas, v klidném prostředí, ale nedaleko od možností rušné zábavy, stojí tři domy apartmánového komplexu Zefiros, přičemž naše klienty čeká ubytování ve dvou z nich. Před nimi stojí bazén s oddělenou dětskou částí a s lehátky a slunečníky zdarma. Od pláže jsou domy vzdáleny cca 100 m. Okolí domů doplňuje pestrá zeleň, k nejbližším obchodům a tavernám se dostanete krátkou procházkou.

Kapacita: 18 studií a 1 apartmán

Ubytování / Vybavení

studia pro 2 osoby, v některých možnost 1 přistýlky (rozkládací postel), apartmán pro 4 osoby s oddělenou ložnicí (situovaný v přízemí), jednoduché zařízení, kuchyňský kout, základní nádobí, lednička, koupelna s WC, TV, klimatizace (za příplatek), balkon nebo terasa (některé z nich jsou orientované na moře).

Stravování

bez stravy

Náš názor

výborná poloha blízko perfektní písečné pláže a centra Laganasu. Vhodné pro všechny, kteří touží po večerní zábavě a denním lenošení na blízké pláži.

Pláž

80 m