Last Minute zájezdy

Pojem last minute (LM) doslova znamená "v poslední minutě". Zájezdy označené jako last minute jsou takové, které se nabízejí a prodávají na poslední chvíli těsně před vlastním termínem realizace zájezdu. Jedná se tedy převážně o cenově výhodné nabídky, které se nestačili prodat za běžné katalogové ceny a cestovní kanceláře je tedy nabízejí formou jakéhosi výprodeje. V žádném případě to ale neznamená, že by se jednalo o méně kvalitní produkty či ubytování. Jen zde již není taková možnost výběru, jako třeba při nákupu dovolené dlouho předem. Nabídka last minute bývá většinou již omezena na konkrétní typy ubytování a konkrétní ubytovací kapacity.

V zhledem k tomu, že počet nabídek LM je zpravidla omezen ať již doprodejem posledních volných míst v letadle, či doprodejem posledních volných kapacit hotelů, je potřeba tedy při takovémto nákupu dovolené jednat rychle. Rezervace jsou zpravidla pouze v řádu několika hodin. V této lhůtě pak musíte zvládnout sepsat cestovní smlouvu a zájezd uhradit. Vše lze dnes ale zvládnout pohodlně z domova pomocí počítače, vybaveného tiskárnou, scanerem nebo faxem a internetovým bankovnictvím.

Nákup dovolené last minute je dnes celkem populární a stále více klientů vyčkává s nákupem zájezdu právě až na tyto nabídky. Díky vysoké poptávce po last minute zájezdech se aktuální stavy a nabídka velice rychle mění a to i z hodiny na hodinu, případně i z minuty na minutu. Ačkoliv se snažíme naši nabídku neustále aktualizovat, musíte počítat i s tím, že někeré zde uvedené zájezdy mohou být již vyprodány. Stav se mění opravdu velice rychle a aktuální nabídku Vám vždy potvrdí až naši pracovníci.

celkem 25296 stránek
  1/25296 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...  
Výběru odpovídá: 632385 termínů