Alexandria

Bulharsko, Primorsko
Nabídka zájezdů do ubytovacích kapacit v Primorsku, kde s námi každoročně stráví dovolenou několik tisíc klientů. V naší nabídce proto nemůžeme obsáhnout a popsat všechny konkrétní rodinné hotely, které využíváme a kterých je celkově několik desítek. Jejich výběr odráží naši...

Termín zájezdů

řadit podle: data | ceny
Měsíc: Délka: Stravování: Odlet:
Omlouváme se, ale požadovaný zájezd není k dispozici.

Popis

Pláž:
Dvě pláže v Primorsku - severní a jižní - jsou velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA (objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který je k dispozici). Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha:
CK Vám nabízí zájezdy do ubytovacích kapacit v Primorsku, kde s námi každoročně stráví dovolenou několik tisíc klientů. V naší nabídce proto nemůžeme obsáhnout a popsat všechny konkrétní rodinné hotely, které využíváme a kterých je celkově několik desítek. Jejich výběr odráží naši dlouholetou zkušenost. Rodinné hotely jsou dobře udržované a vzdálené od pláže i centra letoviska maximálně 500 m.

Stravování:
Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou švédského stolu v restauraci Club Restaurant (maximální vzdálenost 700 m).

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) jsou vybaveny chladničkou. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení:
Tyto rodinné hotely s velice příjemnou atmosférou nabízejí svým hostům vstupní místnost s recepcí a venkovní bazén (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma).